Work Square

work-square8

MVK Yapı’nın projesi olan Kurtköy Work Square, 50 bin metrekare üzerine kurulan ev ofis ve ticaret alanlarından oluşuyor. 25 Haziran 2012’de başlayan hafriyat çalışmalarını tamamlayan Work Square projesinde 351 konut yer alıyor. Konutlarda 182’si 1+1, 84’ü 2+1 ve 14’ü 3+1 daire şeklinde tasarlandı.

Work Square projesinde konut fiyatları 195 bin lira ile 740 bin lira arasında değişiyor.

30 ay sonra teslim edilmesi planlanan Work Square projesinde, ev ve ofis amaçlı kullanılabilen dairelerin yanı sıra, kat bahçeli daireler, lobi, her daireye özel bir depo alanı, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu, SPA, 350 araç kapasiteli kapalı otopark, çocuk oyun olanları, toplantı ve seminer salonları, 120 metrekareyi bulan teras bahçeleri, özel restoran& kafeler, market, özel güvenlik sistemi ve yaklaşık 8.000 m2 alana sahip 24 adet de mağaza bulunuyor.

Kurtköy Work Square alıcılarına lobi ve danışma, destek ofisi, concierge hizmeti, vale parking ve yüksek güvenlik imkanı sağlıyor. Ayrıca içerisinde restoran, kafe, market, kapalı havuz, spor merkezi, toplantı salonları, çocuk oyun alanı, özel hobi odaları ve spa bulunduran proje, 350 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Kurtköy’de yükselen Work Square projesi Sabiha Gökçen Hava alanı, Teknopark, Viaport, Sabancı Üniversitesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina’ya birkaç dakika mesafede yer alıyor.

Work Square MVK Yapı

MVK Yapı, 1972 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nda Bostancı, Şaşkınbakkal, Suadiye, Erenköy, Kozyatağı, Küçükyalı gibi noktalarıda kendi arsalarında konut üretiyor.

İnşaat alandaki faaliyetlerinin yanı sıra sanayi yatırımları da yapan MVK Yapı’nın bağlı olduğu MVK Grup bünyesinde yem fabrikası, hijyenik ped ve çocuk bezi üretim tesisi bulunuyor.

İletişim Bilgileri

Adres : Yeni Şehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı Kurtköy – İstanbul

Telefon : 0 216 702 11 11

Fax : 0 216 702 14 14

Web : http://www.work-square.com

E-Posta : info@work-square.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top